Online Fm

Her Güzelligin Bir Bedeli Vardır ((: Sende Bu Güzellikden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...!

Join the forum, it's quick and easy

Online Fm

Her Güzelligin Bir Bedeli Vardır ((: Sende Bu Güzellikden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...!

Online Fm

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımda Kalite..

padisah ve temel :)

swimm
    swimm

Kadın
    Rep Puanı : 2
    Rep Gücü : 2

padisah ve temel :) Empty padisah ve temel :)

Mesaj  swimm Çarş. Mart 04, 2009 1:19 pm

bi gün padişah emir wermis bu cuma namazına katıLmayan kimse oLmayacaq diye
    cuma namazı kıLınmıs cemaat daıLmıs padişah demis namaza geLmeyen warmı vezir demis war padisahım temeL geLmedi derhaL buLun getirin demis padisah
    temeLi getirmisLer padisah demis niye geLmedin Lan münafık demis coq önmLi işim wardı demiş mazeret kabuL etmiyorum 3 diLek diLe infazını gerceqLestireLim temeL sıkıLmış bozarmıs birazda demiş padişahım söyLeyemem padişah biraz daha sinirLenince temeL mecbur kaLmıs söyLemis demis padişahım vezirin karısına hastayım bir gece yatmak istiyorum.
    Vezir sinirLi bir şekiLde temeLin üstüne yürümüş sen buna nasıL cüret edersin diye padişah vezire bırak karışma ne oLsa kurtuLucaz son diLeğinden birisi bırak yatsın
    temeL geLdiqten sonra padişah sormus 2. diLeğin nedir diye temeL yine utana utana padişahım söyLemem demis ama yine zorLamış padişah temeL söyLemis
    padişahım söyLemem demis ama yine zorLamış padişah temeL söyLemis
    demiş sizin karınıza bayıLıyorum onunLada yatmak istiyorum padişah sinirLenmis sen buna nasıL cüret edersin demir vezir saqinLeştirmiş sakin oLun padişahım ne oLsa son isteği kurtuLucaz bu heriften. Neyse temeL isini haLLetmis geLmis padişah demiş son diLeğinide söyLede bitsin bu çiLe temeL demiş padişahım iLq 2sini söyLedim ama bunu söyLeyemeceğim sanırsam padişah demiş işgence ederim yine söyLetirim söyLe cabuq su son diLeğinide teme demiş padişahım ben vezirLe size bayıLdım sizide s*qmeq istiyorum vezir hemen araya girmiş padişahım ben teLemi sanqi namazda gördümoldmendreams
    padişah dönmüş vezire o.ç nasıL hatırLamazsın yanımda kıLıyordu namazı

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 7:43 am